Zakończenie sezonu muzycznego 2023/2024

„Ach, co to był za rok….” parafrazując klasyka. W całkiem niezłym stylu był to rok.

Rok bogaty w koncerty: ślub Natalii i Michała, koncert pieśni patriotycznych, 2 koncerty kolęd i pastorałek, 2 koncerty pasyjne, pożegnanie Absolwentów SP nr 92, a przede wszystkim – nasze 35-lecie i koncert z tej okazji w Społecznym Domu Kultury WSM z udziałem wspaniałych Gości i aktywnym udziałem naszych dawnych Chórzystek.

Rozrosłyśmy się w też w ilość osób. Dołączyły do nas w tym roku szkolnym: dwie uczennice Szkoły Podstawowej 92 – Maja i Paulina, całkiem nowe „nabytki” – Maria W., Dominika, Basia, Marysia R. i Alina. A Agnieszka, Ania i dwie Moniki to nasze nowe „stare” – chórzystki, które śpiewały z nami wiele lat temu, a teraz, po koncercie 35-lecia poczuły zew muzyki i wróciły do nas. Z czego się bardzo cieszymy, każdy piękny głos jest na wagę złota.

Przed nami dwa miesiące wakacji i odpoczynku, odpoczną nasze głowy, ale przede wszystkim głosy. We wrześniu wracamy z nowym zapałem do śpiewania dla Was, mamy nawet w planach coś nowego – ale o tym szaaaaa……Ci, którzy byli na festynie na Zatrasiu mogą coś podejrzewać, ale to jeszcze dużo pracy i daleka droga…..

Do zobaczenia we wrześniu.